Clout MMA 3: Siwy brutalnie rozbija twarz Vasyla! Lekarz musiał przerwać pojedynek [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 29 grudnia 2023

Właśnie skończyła się druga, a zarazem ostatnia darmowa walka Clout MMA 3. W boksie na małe rękawice Marcin Siwy zmierzył się z „Vasylem”.

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

Marcin Siwy ma na koncie 26 zawodowych pojedynków w boksie. 32-latek nie zaznał ani jednej porażki, choć jego ostatnie starcie w ubiegłym roku zakończyło się remisem. Siwy wiele walk kończył przez KO, ale rywal również ma czym uderzyć.

Tym będzie znany z organizacji GROMDA „Vasyl”. Ukraiński bijok dał bardzo wyrównane starcie z „Don Diego”, a na gołe pięści pokonywał między innymi Denisa Załęckiego. Vasyl Halych do dzisiejszej walki wychodził nie mając nic do stracenia.

Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 zł na Clout MMA 3!

Clout MMA 3: Siwy vs Vasyl

RUNDA 1

Vasyl natychmiast ruszył prostymi lewym i prawym. Ukrainiec od początku wywiera presję, Siwy chowa się za podwójną gardą. Halych w końcu zwolnił, zaczyna kontrować prostym Marcin. Pojawiła się krewa na czole Polaka, który pozostaje bierny i ratuje się klinczem. Dobrze bije po schabach Vasyl, sięgnął go Siwy bardzo mocną kontrą. Potężny sierp Halycha! Marcin przyjął też kilka ciosów, ale trafił zaraz lewym sierpem!

RUNDA 2

Siwy odważniej ruszył, dwukrotnie trafił lewym prostym. Vasyl kontruje, prawy sierp ląduje jednak na barku Polaka. Poluje na mocny podbródek Ukrainiec, mocno bije go serią Siwy. Przyspieszył Marcin Siwy, trafił Vasyla! Sięgnął dwoma ciosami, słania się na nogach Halych! Obija go potężnie Siwy, który wraca po liczeniu dokończyć dzieła zniszczenia. Próbuje unikać ataków Polaka Ukrainiec, który zasypuje go bombami, ale Vasyl wyczekuje gongu!

Vasyl Halych nie jest w stanie wrócić do walki!

Wynik walki: Marcin Siwy wygrał przez TKO po 2. rundzie!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments