clout mma 2 dawid załęcki vs tomasz sarara remis

Clout MMA 2: Remis w walce Dawid Załęcki vs Tomasz Sarara!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 października 2023

W jednej z najciekawszych walk gali Clout MMA 2 zmierzyli się Tomasz Sarara i Dawid Załęcki. „Crazy” początkowo miał walczyć z Jeromem Le Bannerem jednak Francuz zrezygnował ze startu na gali w Płocku. Jaki był wynik walki Załęcki vs. Sarara?

Dawid Załęcki miał walczyć z legendarnym Jeromem Le Bannerem. Niestety do tej walki nie dojdzie gdyż Francuz wycofał się z udziału w gali Clout MMA 2. W miejsce Le Bannera wszedł inny doświadczony weteran – Tomasz Sarara.

Clout MMA 2: Sarara vs. Załęcki – relacja, wynik walki

Tomasz Sarara rozpoczął od dwóch wysokich kopnięć. Dawid Załęcki spokojnie, jednak po chwili wypuścił zaskakującą obrotówkę. Dawid Załęcki trafia potężnym prawym i Sarara ląduje na deski! Mamy pierwsze liczenie. Rozjuszony Sarara wchodzi w rywala ciosami. Dawid Załęcki stara się uciekać i odwraca się plecami do rywala. Tomasz nie potrafi tego wykorzystać. Chwila przestoju w walce. „Crazy” ponownie trafia prawym, jednak już nie tak mocno jak wcześniej. Sprytne ataki Załęckiego, który stopuje zapędy Sarary front kickami.

Sprytna praca Dawida Załęckiego, który stara się walczyć z kontry, schodzić do boku i odchodzić do tyłu. Minęła minuta drugiej rundy. Sarara w końcu rusza z ciosami. Trafia jednak Załęcki odpowiada backfistem. Tomasz zbliża się do zdecydowanie mniej doświadczonego rywala jednak ten wypuszcza odrzucającą obrotówkę. Runda kończy się po mocnym ataku Sarary jednak na ten moment wydaje się iż walka jest bardzo bliska na kartach sędziowskich ze wskazaniem na Załęckiego, który posłal Sararę na deski w 1. rundzie. Czyżby o wyniku miała decydować trzecia runda?

Obrotówki i backfisty Crazy’ego sprawiają, że Sarara ma problem z wyczuciem dystansu i wpadnięciem w rywala serią ciosów. Kilka kopnięć Tomasza. Ładne low kicki ze strony Załęckiego. Sarara odpowiada próbą wysokiego kopnięcia. Minuta do końca walki. Bardzo ładny lewy Sarary. Obrotówka Dawida Załęckiego ląduje na kroczu Tomasza Sarary. Mamy przerwę po nieintencjonalnym faulu.

Dawid Załęcki i Tomasz Sarara decyzją sędziów zremisowali na gali Clout MMA 2.

Sprawdź inne wywiady po Clout MMA 2:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments