Chris weidman krytykuje ufc

Chris Weidman krytykuje UFC: „Sku*wiele nie okazali mi szacunku! Położyłem zdrowie na szali na 1 gali w wypełnionej hali po covidzie, a oni…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 sierpnia 2023

Chris Weidman, były mistrz organizacji UFC w kategorii średniej uważa, że przedstawiciele najlepszej ligi MMA na świecie nie okazali mu szacunku. „All-American” nie jest zadowolony z tego, że przyjdzie mu toczyć pojedynek na karcie wstępnej gali UFC 292.

Chris Weidman cieszy się z tego, że wreszcie po bardzo długiej przerwie wejdzie ponownie do octagonu organizacji UFC. Amerykanin nie jest jednak zadowolony z tego, że przyjdzie mu walczyć na karcie wstępnej gali UFC 292 w Bostonie.

Chris Weidman stoczy pojedynek z Bradem Tavaresem, a ich walka jest reklamowana jako 'featured prelim’ czyli finalny pojedynek części wstępnej gali w Bostonie. 27-miesięcy wstecz Weidman doznał złamania nogi na gali UFC 261.

Co po tak długim czasie powiedział „All-American” na temat powrotu do startów?

„Jak mam być szczery to jest to w pewnym sensie brak szacunku. Złamałem nogę na macie, w trakcie walki na pierwszej gali UFC po przerwie covidowej, która odbyła się w hali wypełnionej kibicami. Wtedy położyłem swoje zdrowie na szali, a oni teraz wrzucają mnie na kartę wstępną? Sku*wiele nie okazali mi szacunku, pewnie myślą że jestem już skończony jako zawodnik, to mnie bardzo motywowało w trakcie treningów, udowodnię im że się mylą. Nie jestem tu tylko po to, aby sprawdzić jak moje ciało będzie reagowało na ciosy, jestem tu po to by wygrać i pokazać, że wciąż jestem mocny.”

UFC 292: Weidman vs. Tavares – kursy bukmacherskie

Galę UFC 292 z walką Weidman vs. Tavares obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Chris Weidman, były mistrz kategorii średniej jest wielkim underdogiem. Kurs na wygraną Weidmana wynosi bowiem 3.00 natomiast bukmacherzy ustalili kurs na zwycięstwo Tavaresa na poziomie 1.35.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Weidman vs. Tavares

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments