Chandler zapowiada poddanie McGregora! „Wierzę, że skończę Conora w drugiej rundzie”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 06 lutego 2023

Michael Chandler zabrał głos w sprawie walki z Conorem McGregorem, do której ma dojść w 2023 roku. Zapowiedział, że skończy Irlandczyka przed czasem.

Wspomniani zawodnicy będą trenerami w nadchodzącym sezonie TUF. Po zakończeniu programu były mistrz Bellatora zmierzy się z „The Notoriousem”. Na ten moment nie znamy jednak więcej szczegółów. Nie wiadomo kiedy ani gdzie dojdzie do starcia.

Chandler typuje walkę z McGregorem

Dla Conora będzie to powrót po kontuzji i długiej przerwie. Były mistrz ostatnie dwie walki przegrał z Dustinem Poirierem, najpierw przez TKO w drugiej odsłonie, a następnie w rewanżu złamał nogę i musiał opuścić oktagon na noszach.

Chandler także jest po porażce z Poirierem, którą odniósł na gali UFC 281. Został poddany w trzeciej odsłonie i tym samym zanotował trzecią przegraną w pięciu walkach dla największej organizacji MMA na świecie.

W ostatnim wywiadzie dla dziennikarza ESPN Bretta Okamoto były pretendent do pasa zabrał głos w sprawie pojedynku z Irlandczykiem. Zapowiedział, że zamierza skończyć go przed czasem i wskazał poddanie w drugiej rundzie:

– Od razu wejdę w jego przestrzeń i zmuszę go do kroku w tył, będzie czuł moją obecność od samego początku walki. Jeśli będę chciał go podnieść i obalić, to go podniosę, obalę, spuszczę lanie i poddam. Wierzę, że skończę Conora w drugiej rundzie. Tak przewiduje „Mystic Mike” na walkę, która odbędzie się w tym roku.

Źródło: Instagram

Zostaw ocenę
0
0