chael sonnen kandydat zawodnik roku lepszy od makhacheva

Chael Sonnen wskazał kandydata na zawodnika roku: „Jeśli to osiągnie to przeskoczy Islama Makhacheva”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 listopada 2023

Chael Sonnen wskazał zawodnika, który jego zdaniem może przeskoczyć Islama Makhacheva i zdobyć tytuł zawodnika roku 2023. Wszystko będzie jednak zależało od tego czy kandydat do nagrody zawodnika roku wygra na UFC 295 i zdobędzie mistrzowski pas.

Chael Sonnen opublikował nowy materiał video na łamach swojego kanału na platformie youtube. Były pretendent do mistrzowskiego pasa UFC, który aktualnie pracuje jako analityk gal najlepszej ligi MMA na świecie uważa, że jest jeden zawodnik, który może przeskoczyć Islama Makhacheva w wyścigu po nagrodę „Zawodnika Roku”.

Oczywiście Chael Sonnen przyznał, że na ten moment Islam Makhachev jest niekwestionowanym liderem i gdyby plebiscyt skończył się w tej chwili to właśnie Dagestańczyk zgarnąłby statuetkę.

„Aktualny lider do nagrody Zawodnika Roku jest jeden, to Islam Makhachev. Miał dwie walki, obie z gościem, który także jest mistrzem świata i wygrał te pojedynki. W pierwszym miał trochę problemów, w drugim potrzebował zaledwie 3 minut, żeby znokautować Volkanovskiego.”

Amerykanin zaznaczył jednak, że jest jeden fighter zdolny do zanotowania większych osiągnięć:

„Natomiast jeśli Alex Pereira wygra z Prochazką na UFC 295, jeśli dokona tego w tym roku to będzie oznaczało, że posiadał mistrzowskie pasy kategorii średniej i kategorii półciężkiej w jednym roku kalendarzowym. Jeśli to osiągnie to przeskoczy Islama Makhacheva. W takim wypadku to Pereira otrzyma mój głos.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments