chael sonnen ujawnia michael chandler jest wściekły nie przebaczył conorowi

Chael Sonnen ujawnia: „Michael Chandler jest wściekły, nie przebaczył Conorowi”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 kwietnia 2024

Chael Sonnen powiedział, że jego zdaniem Michael Chandler jest wściekły na Conora McGregora. Były zawodnik uważa, że Amerykanin nie przebaczył win Irlandczykowi.

Michael Chandler i Conor McGregor staną do walki 29 czerwca na gali UFC 303 w Newark w stanie New Jersey. Zawodnicy stoczą pojedynek w kategorii półśredniej.

Na temat tego elektryzującego zestawienia wypowiedział się Chael Sonnen. Były pretendent do pasa mistrzowskiego UFC odniósł się do walki Chandler vs. McGregor w programie Good Guy Bad Guy.

Znany z dobrych zakulisowych informacji Sonnen ujawnił, że Chandler jest wściekły na McGregora.

– Nie dajcie się zwieść, Michael Chandler jest wściekły na Conora McGregora. Niczego nie przebaczył, niczego nie zapomniał, nie zapomniał tego, co działo się w The Ultimate Fighterze. Nie zapomniał, że czekał prawie dwa lata.

Chael Sonnen zasugerował także, że powodem dla którego Chandler się wstrzymywał i był spokojny jest fakt, że posiada rodzinę o którą musi zadbać, więc zależało mu na tym by doprowadzić do walki z McGregorem.

– Jest ojcem kilku adoptowanych dzieci, ma żonę, wyjeżdżał na obozy przygotowawcze, a Conor mówił mu: że może zawalczy w 185 funtach, a może pójdzie do boksu zawalczyć z Pacquiao. Chandler był bardzo powściągliwy, był miły i wiele osób tak robi podczas negocjacji: chcą być mili, dopóki nie postawią na swoim. Chandler ma w końcu to, czego chciał, a teraz pojawi się wściekły gość. On jest wkurzony.

Conor McGregor
VS
Michael Chandler
1 2.03
2 1.79
1 1.9
2 1.9
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments