chael sonnen sugeruje zawodnika na zastępstwo w costa vs chimaev

Chael Sonnen sugeruje nazwisko zawodnika, który powinien być zastępcą w walce Paulo Costa vs. Khamzat Chimaev!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 października 2023

Chael Sonnen zasugerował nazwisko zawodnika, który powinien być oficjalnym zastępcą na wypadek kontuzji w walce Paulo Costa vs. Khamzat Chimaev. Kogo miał na myśli były pretendent do mistrzowskiego pasa UFC?

Chael Sonnen uważa, że pojedynek Paulo Costy z Khamzatem Chimaevem jest „prawdziwym” main eventem gali UFC 294. Według Amerykanina kibice najbardziej oczekują właśnie tego zestawienia mimo, że na papierze jest to co-main event gali w Abu Dhabi.

Sonnen zaznaczył, że organizacja UFC powinna koniecznie znaleźć zawodnika, który będzie oficjalnym zastępcą na wypadek kontuzji lub choroby jednego z uczestników drugiej z walk wieczoru. Doświadczony zapaśnik z Oregonu zasugerował nawet konkretne nazwisko i wskazał dlaczego to właśnie ten fighter jest odpowiednim wyborem.

„To obecnie jest najważniejsza rzecz jak chodzi o galę UFC 294. Głównym zmartwieniem jest znalezienie zawodnika, który będzie na odpowiednim poziomie i nie zmniejszy oczekiwań i wymiaru tego starcia jeśli ktoś z dwójki Paulo Costa i Khamzat Chimaev z jakiegoś powodu nie będzie mógł wejść do octagonu. Nie chcę być tutaj negatywny, ale Jared Cannonier nie jest tym gościem… natomiast jest jeden taki, który na pewno jest w formie i nie powinien mieć problemów ze zrobieniem wagi. To musi być zawodnik, którego nazwisko sprawi, że i Costa i Chimaev zmrużą oczy na tę wieść. O kim mowa? Zdradzę wam w tajemnicy, że chodzi o Kamaru Usmana.”

Wydarzenia organizacji UFC można obstawić i oglądać na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się, odbierz bonus i skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka, przygotowanej specjalnie dla nowego użytkownika. Obstawiaj i oglądaj gale UFC tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments