Cezary Oleksiejczuk na fen 53 karta walk

Cezary Oleksiejczuk w main evencie FEN 53 – data, lokalizacja i wstępna karta walk gali

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 stycznia 2024

Organizacja FEN ogłosiła pierwsze informacje dotyczące gali FEN 53. Cezary Oleksiejczuk wystąpi w walce wieczoru wydarzenia, które odbędzie się 16 marca w hali RCS w Lubinie.

Co się odwlecze to nie uciecze, z takiego założenia najwyraźniej wyszedł Jakub Borowicz, matchmaker organizacji FEN. Walką wieczoru gali FEN 53 będzie bowiem pojedynek Cezary Oleksiejczuk vs. Bauyrzhan Kuanyshbayev, czyli pojedynek który miał się odbyć na gali FEN 51. Do walki Oleksiejczuk – Kuanyshbayev dojdzie w sobotę 16 marca w hali RCS Arena w Lubinie.

Pojedynek Oleksiejczuk vs. Kuanyshbayev odbędzie się na dystansie pięciu rund jednak warto zaznaczyć, że Polak stracił mistrzowski pas FEN po porażce na gali w Turcji. Choć starcie odbyło się poza Fight Exclusive Night to wedle zapisów kontraktowych organizacja wyraziła zgodę na występ Czarka jednak z zaznaczeniem, że w przypadku porażki straci on mistrzowski pas FEN.

W co-main evencie wydarzenia w klatce zmierzą się Mateusz Janur i Łukasz Stanek, natomiast w kolejnym z interesujących starć zobaczymy potyczkę Damiana Rzepeckiego z Giorgim Esiavą. Nie ma tutaj zatem zaskoczeń gdyż są to nazwiska, które już w ubiegłym roku przewijały się na kartach walk gal FEN.

Ponad to ogłoszono także pojedynki: Gracjan Miś vs. Patryk Likus oraz Mateusz Sosnowski vs. Tomasz Ostrowski. Pełna karta walk wedle zaprezentowanej grafiki ma liczyć, aż dziesięć walk.

FEN 53: Oleksiejczuk vs. Kuanyshbayev – karta walk

Karta główna:

  • Cezary Oleksiejczuk vs. Bauyrzhan Kuanyshbayev – walka wieczoru
  • Mateusz Janur vs. Łukasz Stanek – co-main event
  • Damian Rzepcki vs. Giorgi Esiava
  • Gracjan Miś vs. Patryk Likus
  • Mateusz Sosnowski vs. Tomasz Ostrowski
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments