Carl Froch boks Conor McGregor

Carl Froch, były mistrz WBC, WBA, IBF: „Conor sprawi mi problemy? Jest zbyt mały”. McGregor odpowiada!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 marca 2023

Carl Froch, emerytowany pięściarz, który w przeszłości posiadał pasy WBC, WCA oraz IBF w kategorii super-średniej niespodziewanie poruszył temat ewentualnej walki z Conorem McGregorem. Jakby tego było mało Froch stwierdził, że mógłby wejść z Irlandczykiem do klatki. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź „Notoriousa”.

Carl Froch to pięściarz, który zakończył zawodową karierę w 2014 roku z rekordem 33-2. Podczas trwającej dwanaście lat kariery zawodnik z Nottingham wywalczył tytuły Mistrza Świata organizacji WBC, WBA oraz IBF.

Mierzący 185 centymetrów Froch wypowiedział się na temat Jake’a Paula oraz Conora McGregora, a Irlandczyk szybko zareagował na słowa Anglika.

„Żaden z nich nie potrafi boksować, jestem zbyt duży i zbyt silny dla ich obu. Jake Paul? Pokonałbym go używając wyłącznie jednej ręki. McGregor mógłby mi sprawić trochę problemów, ale jest zbyt niski. Gdybym miał walczyć z Conorem w klatce to poświęciłbym więcej czasu na treningi, wszystko przez to, że mógłbym znaleźć się w niedogodnej pozycji w octagonie. Myślę jednak, że dałbym radę bo on po prostu jest za mały.”

McGregor szybko zareagował kierując swe słowa do promotora Eddiego Hearna.

„Eddie załatwiaj podpisy na ten pojedynek.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1641167508508930051

Oczywiście wątpimy by do wspomnianego starcia miało dojść w MMA jednak niewykluczone, że zawodnicy spotkają się w bokserskim pojedynku, który bez wątpienia poruszyłby scenę sportów walki na Wyspach.

Zostaw ocenę
0
0