Cain Velasquez training

Cain Velasquez prowadzi treningi w AKA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 lutego 2023

Bardzo dobre informacje napływają z USA, przebywający na wolności Cain Velasquez wrócił do klubu American Kickboxing Academy gdzie prowadzi treningi zawodników i pomaga kolegom z niższych kategorii wagowych w przygotowaniach do walk.

Cain Velasquez były mistrz organizacji UFC w kategorii ciężkiej po zakończeniu kariery w MMA zajął się wrestlingiem i miał nawet okazję do tego by wystąpić na gali WWE. Niestety później w lutym 2022 roku Cain został aresztowany po tym jak chciał własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość mężczyźnie, który molestował jego 4-letnie dziecko.

Jakiś czas temu w sprawie nastąpił przełom i po wpłaceniu kaucji wysokości miliona dolarów zawodnik nie tylko mógł wrócić do domu, lecz również wziąć udział w gali wrestlingowej Lucha Libre AAA. Aktualne informacje są jeszcze lepsze.

Okazuje się, że w ostatnich dniach Cain Velasquez powrócił do klubu American Kickboxing Academy gdzie prowadzi treningi oraz pomaga zawodnikom niższych kategorii w przygotowaniach do kolejnych startów. Fani z radością przyjęli tak pozytywne wieści na temat doskonałego fightera.

Zostaw ocenę
0
0