Michael Bisping UFC 286

Były mistrz powróci do kraju by skomentować galę UFC 286!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 marca 2023

Były mistrz organizacji UFC w kategorii średniej powróci do kraju by skomentować galę UFC 286! Mieszkający na stałe w USA Michael Bisping pojawi się w Anglii i zasiądzie na komentatorskim stołku w trakcie gali UFC w Londynie.

Na gali UFC 286 w Londynie wystąpi, aż dziesięciu Brytyjczyków, a w walce wieczoru Leon Edwards podejmie Kamaru Usmana. Nie może zatem dziwić fakt, że na tej gali na komentatorskim stołku zasiądzie Anglik, który był mistrzem kategorii średniej.

Mowa oczywiście o Michaelu Bispingu, który w ostatnich latach pracuje jako komentator i ekspert w trakcie gal UFC jednak na galach sprzedawanych w systemie pay-per-view pojawia się sporadycznie. Obecność Anglika oznacza, że do Londynu nie wybierze się Joe Rogan.

Pozostałymi komentatorami będą Jon Anik i Daniel Cormier, a reporterką przeprowadzającą wywiady będzie Megan Olivi.

Pełną kartę walk gali UFC 286 znajdziecie tutaj. UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – karta walk.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 286?

Galę UFC 286 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0