Rizin stomp soccer kick

Brutalne stompy i soccer kicki w kategorii ciężkiej na gali Rizin! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 kwietnia 2023

Brutalne stompy i soccer kicki w pojedynku w kategorii ciężkiej na gali Rizin Landmark 5 w Yoyogi. W pojedynku Tsuyoshiego Sudario z weteranem UFC Roque Martinezem fani mogli zaobserwować wiele mocnych ciosów.

Na gali Rizin Landmark 5 zmierzyli się Tsuyoshi Sudario i Roque Martinez. Japończyk wygrał walkę po decyzji sędziów jednak warto zobaczyć jedną z jego akcji z tego pojedynku. Na wydarzeniach z cyklu Landmark tradycyjny biały ring zastępuje klatka, jednak zasady walk są identyczne do tych znanych nam z regularnych gal Rizin.

Martinez leżał na macie a Sudario wykorzystał to do zaserwowania rywalowi brutalnych stompów oraz soccer kicków na głowę. Takie akcje zdarzają się niezwykle rzadko w pojedynkach w kategorii ciężkiej. Były sumita odnosząc zwycięstwo sprawił sobie przedwczesny prezent na 26- urodziny, które będzie obchodził w najbliższych dniach.

Dla Martineza była to natomiast czwarta porażka w pięciu ostatnich występach i 37-letni zawodnik w trosce o własne zdrowie powinien rozważyć zakończenie zawodowej kariery.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments