Brock Lesnar wróci na UFC 300? Dana White: „Dobrze wygląda, nie…?”

S
0
Opublikowano: 30 sierpnia 2023

W przyszłym roku odbędzie się jubileuszowa gala UFC 300, na którą organizacja na pewno przyszykuje kilka niespodzianek. O jednego z byłych mistrzów został zapytany Dana White, a mowa tu o Brocku Lesnarze.

Amerykański zapaśnik po raz ostatni w oktagonie stawił się na hitowej gali UFC 200, gdzie po 5-letniej przerwie zmierzył się z Markiem Huntem. Po pełnych piętnastu minutach Lesnar zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów, ale wynik zmieniony został na No Contest. Brock wpadł na testach antydopingowych i został zawieszony.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC ma już 46 lat na koncie i z sukcesami występuje w pro-wrestlingowej organizacji WWE. To tam wybił się na wielką gwiazdę, a z czasem spróbował swoich sił w MMA. Po zaledwie jednej zawodowej walce zwrócił się po niego Dana White. Brock Lesnar stoczył łącznie 8 pojedynków i zwyciężał między innymi z Frankiem Mirem, Randym Couturem, czy Shanem Carwinem.

W związku ze zbliżającą się galą UFC 300 Dana White w rozmowie z FunNation został zapytany, czy jest szansa na powrót „Bestii” do oktagonu.

„Brock wygląda dobrze, nie…? Zawsze tak było.”

„Wydaje mi się, że Brock już skończył. Nie wydaje mi się, by kiedykolwiek zdecydował się wrócić.”

Patrząc na formę Lesnara raczej ciężko uwierzyć, że nie wspomaga się środkami, które uznawane są za niedozwolone w USADA. Gdyby powrót Brocka stał się faktem, byłby obok Jima Millera (zakładając jego występ na UFC 300) jedną z dwóch osób, która pojawiła się na 3. jubileuszowych galach organizacji.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments