brian ortega komentuje wygraną topurii to nie ten sam volk

Brian Ortega komentuje wygraną Topurii: „Wydawało mi się, że to nie ten sam Volk”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lutego 2024

Brian Ortega zawalczy w co-main evencie gali UFC w Meksyku. Ortega odpowiadał na pytania dziennikarzy i został zagadnięty o wygraną Ilii Topurii nad Alexandrem Volkanovskim.

Brian Ortega wreszcie powróci do octagonu po długiej przerwie spowodowanej kontuzją barku. Zawodnik wciąż jest notowany w ścisłej czołówce kategorii piórkowej i na gali UFC w Meksyku stanie do rewanżowej potyczki z Yairem Rodriguezem.

Ortega w trakcie dnia medialnego odpowiadał na pytania dziennikarzy. W pewnym momencie Amerykanin został zapytany o zwycięstwo Ilii Topurii nad Alexandrem Volkanovskim. Oto co na ten temat powiedział „T-City”.

– Doszło do mocnego przetasowania. Respekt dla Ilii. Wygrał w imponującym stylu. Popisał się dewastującym nokautem.

– Jak chodzi o Volka… Staram się spojrzeć na całą sytuację z dwóch stron. Albo plan na walkę Topurii był naprawdę dobry i w pełni go wykonał, zachowywał spokój, trzymał dystans, wyprowadzał ciężkie uderzenia. Co do Volkanovskiego. Osobiście wydawało mi się, że to nie ten sam Volk. Mam na koncie walkę z Alexem i widziałem, że inaczej się porusza, oczywiście w klatce trzeba się dostosować do rywala i planu. Któż to wie jak było naprawdę? To interesujące, jestem ciekaw jak rozwinie się sytuacja w kategorii piórkowej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments