Brian Ortega Tracy Cortez ufc

Brian Ortega i Tracy Cortez piorą brudy w sieci: „Celowo usunąłem ją ze swojego życia. Gangsterski top.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 lipca 2023

Brian Ortega i Tracy Cortez, czyli zawodnik i zawodniczka organizacji UFC do niedawna byli parą. „T-City” i Cortez rozstali się w tym roku. Topowy zawodnik kategorii piórkowej postanowił publicznie prać brudy w sieci co nie spodobało się utalentowanej fighterce.

Brian Ortega zamieścił na twitterze wpis, w którym odniósł się do wielu komentarzy i krytyki w sieci sugerującej, że to notowany na 3. miejscu w rankingu kategorii piórkowej zawodnik wiele stracił.

„Wszyscy mówią, że to ja spartaczyłem sprawę. Wygląda na to, że nikt z was nie zna zasad gry. Jeśli upuścisz piłkę przypadkowo to jest to twoja wina, jednak jeśli wyrzucisz ją celowo to znaczy, że kompletnie się z tym obszedłeś. Topowe gangsterskie gówno.”

Cortez nie była zadowolona z wpisu byłego partnera, jednak odniosła się do wszystkiego na spokojnie. Zawodniczka legitymująca się serią dziesięciu kolejnych zwycięstw napisała:

„Pozwól mi powiedzieć tylko jedno, do tego dnia nie powiedziałam na twój temat ani jednego złego słowa, więc nie oczerniaj mnie w tym momencie. Jestem szczęśliwa.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments