brendan schaub sugeruje że ufc powinno odebrac pas jonesowi

Brendan Schaub sugeruje, że UFC powinno odebrać pas Jonowi Jonesowi

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 października 2023

Brendan Schaub uważa, że organizacja UFC popełniła duży błąd. Były zawodnik stwierdził, że Jon Jones powinien zostać pozbawiony mistrzowskiego pasa. Skąd takie słowa Schauba?

Brendan Schaub opublikował nowy materiał video na swoim kanale na youtube. Schaub wypowiedział się na temat kontuzji Jona Jonesa, a także nowego zestawienia Sergei Pavlovich vs. Tom Aspinall, którego stawką będzie tymczasowy pas mistrzowski.

Były zawodnik organizacji UFC powiedział:

„Jon Jones prawdopodobnie nie będzie walczył przez rok. Organizacja UFC przeoczyła ten moment, powinni po prostu odebrać mu mistrzowski pas. Przecież on nie robi się młodszy. Ponad to jeśli wiesz, że mistrz nie będzie mógł walczyć przez rok to nie organizujesz walki o pas tymczasowy tylko o zwakowany tytuł.”

Schaub kontynuował swą wypowiedź sugerując, że walka Sergei Pavlovich vs. Tom Aspinall o tymczasowy tytuł zwyczajnie nie ma sensu:

„Nawet jeśli Jones nie przejdzie na emeryturę to i tak nie będzie przez długi czas prawdziwego mistrza w octagonie UFC. Po co robić to starcie o pas tymczasowy? To miała być walka o pełnoprawny tytuł i tyle! Oczywiście jasne jako fani jesteśmy podekscytowani tym zestawieniem ponieważ to świetni zawodnicy jednak patrząc na to z ich strony mają zaledwie dwa tygodnie na przygotowanie się do najważniejszej walki w życiu, to nie jest idealne. Jako klient który kupuje PPV myślisz sobie: 'O to może być zajebista walka’. Sęk w tym, że otrzymujesz słabszą wersję tego co miałbyś, gdyby ci zawodnicy mieli pełen obóz przygotowawczy i gdyby walczyli o właściwy pas.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments