Brave Naruszczka Ilić

BRAVE CF 69 – Marcin Naruszczka vs. Aleksandar Ilić, Darko Stosić vs. Shamil Gaziev. Darmowa transmisja, o której start gali?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 lutego 2023

Dziś wieczorem w Stark Arena w Belgradzie odbędzie się 69. gala organizacji Brave CF. W karcie walk znalazło się miejsce dla zawodników znanych z klatki KSW. Marcin Naruszczka zawalczy z Aleksandarem Ilicie, a Darko Stosić zmierzy się z Shamilem Gazievem. Darmowa transmisja, o której start gali?

W walce wieczoru Kubanychbek Abdisalam Uulu zmierzy się z Kamilem Magomedovem w boju o pas kategorii lekkiej. Starcie Kirgiza z Rosjaninem to dość nietypowy main event jak na galę Brave w Serbii jednak właściciele twardo trzymają się zasad, że to starcia rangi mistrzowskiej są najważniejsze.

W co-main evencie były pretendent do pasa KSW Darko Stosić zawalczy z niepokonanym Shamilem Gazievem w pojedynku zakontraktowanym w limicie kategorii ciężkiej, natomiast w trzeciej walce wydarzenia Marcin Naruszczka podejmie Aleksandara Ilicia. Pojedynek Polaka z „Jokerem” zakontraktowano w catchweight do 198 funtów (90 kg).

BRAVE CF 69 – darmowa transmisja, stream online

Organizacja Brave podjęła decyzję o tym, aby przeprowadzić darmową, ogólnodostępną transmisję online z wydarzenia. Stream będzie dostępny na oficjalnym kanale organizacji na platformie youtube. Start transmisji wyznaczono na godzinę 19:00.

Zostaw ocenę
0
0