borys mańkowski o walce khalidov vs adamek

Borys Mańkowski o walce Khalidov vs Adamek: „Nie podobało mi się. Mógłbym powalczyć z Adamkiem” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 marca 2024

Borys Mańkowski wypowiedział się na temat pojedynku Khalidov vs Adamek. Mańkowski powiedział, że mimo różnicy warunków fizycznych byłby gotów na walkę z Adamkiem.

Mamed Khalidov i Tomasz Adamek stoczyli pojedynek bokserski 24 lutego. Teraz do tego starcia odniósł się Borys Mańkowski w wywiadzie dla kanału FanSportu.

Borys Mańkowski został zapytany o walkę wieczoru gali KSW EPIC. Były mistrz KSW nie był zadowolony z poziomu starcia choć docenił szybkość i mobilność Mameda.

– Nie podobało mi się to, szczerze mówiąc. Mamed mi się podobał – pomimo swojego wieku jest cały czas kotem, jest mobilny, jest szybki. Ale Adamek? Tam ledwo człapał w oktagonie. Powiem szczerze, tak sobie oglądałem i ja, jako taki mały pi…dzielec, patrzę i mówię: „kurde, nie widziałbym problemu, żeby wejść do oktagonu i z tym Adamkiem sobie powalczyć w tym boksie”.

Borys Mańkowski zdaje sobie sprawę z różnicy gabarytów jednak mimo to byłby gotowy do tego, aby wejść do okrągłej klatki KSW i stoczyć pojedynek bokserski z Tomaszem Adamkiem.

Kto wygrałby bokserską walkę Adamek vs. Mańkowski?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments