mańkowski o szansach gamrota na pas ufc

Borys Mańkowski o szansach Gamrota na pas UFC: „Musi odhaczać dalej zawodników i w końcu go zdobędzie” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 marca 2024

Borys Mańkowski wylądował już w Miami gdzie wspomaga Mateusza Gamrota na ostatnim etapie przygotowań do walki na gali UFC 299.

Borys Mańkowski i Mateusz Gamrot od lat są klubowymi kolegami, a także dobrymi przyjaciółmi. „Diabeł Tasmański” nie pierwszy raz poleciał do USA, aby wspierać „Gamera” i stanąć w jego narożniku.

Obecny na miejscu dziennikarz Michał Tuszyński przeprowadził rozmowę z Mańkowskim. Podczas wywiadu reporter portalu FanSportu zapytał Borysa o słowa wypowiedziane przez Gamrota w trakcie dnia medialnego. Mateusz powiedział wtedy, że chce potwierdzić, że nadal liczy się w rozgrywce mistrzowskiej. Jak na te słowa zareagował Borys?

– Jak dla mnie Mateusz liczy się zawsze i jeżeli ktoś się z nim nie liczy to jest w błędzie. Nawet nie pokazuje, że się nadal liczy, on się zawsze liczy! Jedyne co to Gamer musi odhaczać dalej kolejnych zawodników i w końcu będzie ten pas.

Zdaniem Borysa Mateusz musi pokonywać kolejnych rywali w octagonie UFC, a w końcu zdobędzie upragniony mistrzowski pas najlepszej ligi MMA na świecie. Pełną rozmowę z Mańkowskim znajdziecie tutaj.

Wytypuj wygraną Gamrota i wygraj Freebet 300

Legalny bukmacher Superbet przygotował doskonałą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Mateusza Gamrota, a po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments