jake paul vs mike tyson profesjonalna bokserska walka

Bokserska walka Paul vs Tyson będzie profesjonalnym pojedynkiem? Trwają negocjacje z komisją!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 marca 2024

Kiedy w ubiegłym tygodniu ogłoszono walkę Jake Paul vs Mike Tyson wiele osób było zszokowanych. Szybko pojawiło się pytanie czy będzie to zawodowy pojedynek? Jest nowe info w tej sprawie.

Jake Paul, youtuber, influencer który rozpoczął przygodę z zawodowym boksem postanowił zachęcić do pojedynku legendarnego Mike’a Tysona. Paul we współpracy z Netflixem zdołał nakłonić wielkiego mistrza do tej potyczki.

Paul i Tyson zmierzą się w ringu 20 lipca na stadionie AT&T w Arlington. Szybko narodziło się pytanie czy będzie to profesjonalny pojedynek? W sieci natychmiast pojawiło się wiele sprzecznych informacji, a niektórzy pięściarze jak Derek Chisora zaczęli snuć teorie spiskowe.

Do tematu pojedynku oraz jego sankcjonowania odniósł się Ariel Helwani. Popularny kanadyjski dziennikarz przekazał nowe informacje w tej sprawie na łamach swojego programu MMA Hour.

– Bazując na rozmowach, które przeprowadziłem, wciąż dogadują kilka istotnych szczegółów. Czy jest to walka zawodowa, czy pokazowa? Chcą tej pierwszej, ale na to musi się zgodzić komisja stanu Texas. Waga? Z tego co słyszę, ma być kategoria ciężka. Rundy – na tym też pracują.

Helwani przy okazji zdementował także plotki rozsiewane przez pięściarza Dereka Chisorę, który sugerował, że Jake Paul i Mike Tyson będą walczyli w kaskach i włożą 18 uncjowe rękawice.

– Widziałem wywiad Dereka Chisory, w którym powiedział, że ma być to walka w kaskach, ale nie jest to prawda. To będzie normalna walka bokserska. Pytanie tylko, czy będzie to starcie pokazowe, czy normalna zawodowa walka w wadze ciężkiej?

Pojedynek Paul vs Tyson obstawisz na stronie legalnego bukmachera Superbet.

TYPYKURSYBUKMACHER
Jake Paul1.18Superbet
Mike Tyson4.30Superbet
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments