Big John McCarthy ostro reaguje

Big John McCarthy ostro reaguje na słowa Jana Błachowicza o 'rabunku’: „G*wno prawda, daj spokój.”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 03 sierpnia 2023

Legendarny sędzia Big John McCarthy, który przez wiele lat sędziował najważniejsze pojedynki na galach UFC i Bellatora zareagował na wypowiedź Jana Błachowicza. Jak skomentował słowa Polaka Amerykanin? Okazuje się, że aktualny analityk i komentator gal Bellatora ma mocne zdanie na ten temat.

Po co-main evencie gali UFC w Salt Lake City zdania zawodników i ekspertów są mocno podzielone. Jedni tak jak Chael Sonnen stają po stronie Jana Błachowicza. Inni natomiast mają zupełnie odmienne zdanie.

Wypowiedź Jana Błachowicza na temat rabunku skomentował Big John McCarthy, legedarny sędzia który zdecydował się zakończyć pracę w tym fachu i aktualnie pracuje jako ekspert, analityk, a także komentator gal organizacji Bellator MMA.

Oto co McCarthy powiedział na temat werdyktu sędziowskiego w walce Błachowicz – Pereira, a także jak skomentował słowa Polaka:

„Przegrałeś tę walkę. Jan, tylko dlatego, że zaliczyłeś obalenie na trzydzieści sekund przed końcem trzeciej rundy po tym, jak przegrałeś cztery minuty i trzydzieści sekund tej rundy uważasz, że jedno pierd*lone obalenie daje ci zwycięstwo? G*wno prawda, daj spokój.”

W dalszej części wypowiedzi McCarthy przyznał, że gdyby Jan Błachowicz wykonał gameplan tak jak w starciu z Israelem Adesanyą to pokonałby Alexa Pereirę. Zdaniem McCarthy’ego zabrakło zarówno aktywności z góry jak i większej ilości obaleń. Ostatecznie zatem Big John należy do grona ludzi, którzy uznał, że zwycięstwo „Poatana” to sprawiedliwy werdykt.

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anubis
10 miesięcy temu

J..ać sędziów z UFC … ciekawe ile dostali Kut..sow w pysk za to $$$