benoit saint denis wyzywa gamrota zróbmy kurwa w paryżu

Benoit Saint-Denis wyzywa: „Gamrot jest Europejczykiem, zróbmy ku*wa walkę wieczoru w Paryżu!”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 12 listopada 2023

Benoit Saint-Denis dołożył kolejne efektowne zwycięstwo do rekordu. Saint-Denis jest gotowy na pojedynki z Poirierem i Gaethje jednak ostatecznie rzucił wyzwanie Mateuszowi Gamrotowi. Francuz chce bić się z Polakiem w Paryżu!

Benoit Saint-Denis może się aktualnie pochwalić doskonałą serią pięciu zwycięstw z rzędu. Francuz na gali UFC 295 w Nowym Jorku znokautował Matta Frevolę. Saint-Denis potężnym wysokim kopnięciem posłał rywala na deski.

W wywiadzie po walce na gali UFC w Nowym Jorku, Benoit najpierw powiedział, że chce walczyć o pas BMF i opisał na jakie pojedynki się nastawiar. Francuz zaznaczył, że jest gotowy do podjęcia rękawicy i stoczenia wielkich walk.

„Wywalczę pas BMF, zasługuję na ten pojedynek. Później pójdę po Islama Makhacheva, on nie wytrzyma ze mną trzech rund. Dopadnę ich wszystkich po kolei, każdego z kategorii lekkiej. Uwierzcie mi nie potrwa to długo, a zdobędę pas BMF lub tytuł mistrzowski dywizji do 70 kg. Wygram i będę go tutaj bronił.”

Następnie Joe Rogan dopytał czy Saint-Denis ma jakieś konkretne nazwiska na myśli, z kim najbardziej chciałby się zmierzyć. Wtedy „God of War” odpowiedział:

„Chciałbym dobrać się do Dustina Poiriera, do Mateusza Gamrota i Justina Gaethje. Najszybciej jak to będzie możliwe. Gamrot jest Europejczykiem, więc zróbmy main event w Paryżu. Zróbmy ku*wa walkę wieczoru w Paryżu!”

Pojedynek z Saint-Denisem, który dopiero wdrapuje się do rankingu UFC w kategorii lekkiej nie byłby marketingowo i sportowo najlepszym rozwiązaniem dla Mateusza Gamrota. Jeśli jednak Francuz wciąż będzie wygrywał i wyzywał do boju „Gamera” to ten w końcu będzie musiał odpowiedzieć na to wyzwanie.

Na sam koniec wypowiedzi Saint-Denis dostrzegł, że na telebimie kamerzysta uchwycił twarz Justina Gaethje. Francuz natychmiast powiedział:

„Widzieliście tego gościa na ekranie, marzę o tym aby się z nim zmierzyć. Justin Gaethje, jestem twoim wielkim fanem, ale chcę się z tobą bić.”

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Obywatel_pl
8 miesięcy temu

A może w Warszawie?