benoit saint-denis zaskoczy dustina poiriera szykuje niespodziankę

Benoit Saint-Denis szykuje niespodziankę na Poiriera – Francuz rozpoczął treningi z bułgarskimi zapaśnikami

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 lutego 2024

Po serii sparingów z Salahadinem Parnasse przyszedł czas na kolejny etap przygotowań. Benoit Saint-Denis rozpoczął treningi z bułgarskimi zapaśnikami.

Wygląda na to, że Benoit Saint-Denis szykuje jakąś niespodziankę specjalnie na pojedynek z Dustinem Poirierem na UFC 299 w Miami. Przed najważniejszą walką w karierze Francuz rozpoczął sparingi z bułgarskimi zapaśnikami.

Wśród sparingpartnerów „Boga Wojny” są między innymi Marian Dimitrov, zawodnik BKFC i były pretendent do mistrzowskiego pasa Cage Warriors w kategorii średniej, a także Nikolay Stanchev dwukrotny mistrz Bułgarii w zapasach w stylu wolnym, potrójny mistrz stanu Idaho, a także mistrz świata w zapasach na plaży.

Saint-Denis po serii sparingów i wspólnych treningów z Salahdinem Parnasse zadbał o to by szlifować także inne płaszczyzny. Benoit postawił na wsparcie ekipy, z którą nie ma okazji pracować na co dzień, jest to korzystne rozwiązanie, gdyż Francuz nie zna nawyków i atutów sparingpartnerów, więc każda kolejna runda jest dla niego czymś nowym i stanowi ciekawe wyzwanie.

Do pojedynku Saint-Denisa z Poirierem dojdzie 9 marca na gali UFC 299 w Miami. Zawodnicy zmierzą się w pięciorundowym co-main evencie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments