benoit saint-denis chcę poddać oliveirę znokautować gaethje

Benoit Saint-Denis: „Chcę poddać Oliveirę, znokautować Gaethje i taktycznie ograć Makhacheva”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 lutego 2024

Benoit Saint-Denis zmierzy się z Dustinem Poirierem już 9 marca na gali UFC 299. Francuz szybko otrzymał pojedynek z topowym lekkim.

Benoit Saint-Denis w ostatnich dwóch latach idzie niczym burza. Kariera francuskiego „Boga Wojny” nabrała wielkiego rozpędu dzięki serii pięciu zwycięstw z rzędu. Francuz kończył wszystkich rywali przed czasem dzięki czemu matchmakerzy UFC dali mu walkę z Dustinem Poirierem, czyli absolutnie topowym nazwiskiem dywizji do 70 kilogramów.

Benoit Saint-Denis jest zachwycony faktem, że na gali UFC 299 przyjdzie mu walczyć z tak uznanym nazwiskiem jak Dustin Poirier. Francuz zdaje sobie sprawę z tego, że ewentualna wygrana w potyczce z „Diamentem” może się okazać przepustką do kolejnych wielkich walk.

– To twardy gość, ma za sobą długą, bogatą karierę. Byłem naprawdę szczęśliwy, gdy okazało się, że to Dustin Poirier będzie moim rywalem. To dla mnie wielka szansa bo wygrana w starciu z nim zdecydowanie przybliży mnie do walki o mistrzowski pas.

Benoit nie myśli jedynie o zbliżającym się starciu z zawodnikiem z Luizjany. Saint-Denis wybiegł w przyszłość i obrał na celownik kolejnych topowych oponentów. Zawodnik znad Sekwany chciałby rozprawić się z rywalami w ich koronnych płaszczyznach.

– Chcę poddać Charlesa Oliveirę, chcę znokautować Justina Gaethje i ograć taktycznie Islama Makhacheva. Chcę być w najlepszej formie i jak najbardziej niebezpieczny tak by sprawić rywalom jak najwięcej problemów i wygrać walki.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments