Ben Askren z interesującą opinią na temat jona jonesa

Ben Askren z interesującą opinią na temat Jona Jonesa: „On może walczyć…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 września 2023

W najnowszym odcinku podcastu Funky and the Champ, Ben Askren poruszył ciekawy temat. Amerykański zapaśnik wyraził swoją opinię na temat tego jak długo Jon Jones może jeszcze radować fanów swoimi walkami w octagonie UFC. Askren uważa, że „Bones” może toczyć pojedynki jeszcze przez kilka lat!

Jon Jones i Stipe Miocić zmierzą się na gali UFC 295 w Nowym Jorku. W ostatnich dniach Jones udzielił wypowiedzi na temat koncentracji i przygotowań do starcia z Miociciem. Okazuje się, że Jon miewa koszmary, więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Jon Jones przed UFC 295: „Mam koszmary, w trakcie seksu nagle pojawia się Stipe”

Bardzo ciekawą opinię na temat Jona Jonesa i jego kolejnych startów w octagonie UFC wyraził Ben Askren. Emerytowany zawodnik na łamach podcastu „Funky and the Champ” powiedział:

„On toczył swoje walki w krótkich odstępach czasu. To wszystko jest dziwne bo mamy wrażenie, że jego przerwa była bardzo długa, a on wciąż jest w swoim prime. Zawodnicy kategorii ciężkiej są w stanie walczyć dłużej na wysokim poziomie. Myślę więc, że jeśli Jon Jones zechce to może zrobić to na co ma ochotę, czyli walczyć przez kolejne trzy, może nawet pięć lat! Gdybym miał mu dać jedną radę to powiedziałbym: 'Jon zrób trzy-cztery walki w ciągu jednego roku. Walka z kimś takim jak Pavlovich czy Aspinall sprawi, że nie tylko będziesz jednym z najlepszych w historii, ale także pomożesz jednemu z nich wskoczyć na top.”

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments