Jon Jones przed ufc mam koszmary w trakcie seksu pojawia się stipe

Jon Jones przed UFC 295: „Mam koszmary, w trakcie seksu nagle pojawia się Stipe”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 sierpnia 2023

W sieci pojawiła się zajawka długiego wywiadu Jona Jonesa dla OverDogs Podcast. W materiale video Jon opowiada o tym jak skupia się i koncentruje na przygotowaniach do obrony tytułu na UFC 295. Mistrz w nieco humorystyczny sposób opisał sytuację.

Jon Jones i Stipe Miocić zmierzą się 11 listopada w walce wieczoru gali UFC 295 w Nowym Jorku. „Bones” przygotowuje się mocno do starcia z byłym mistrzem kategorii ciężkiej. Wiele osób zapowiada walkę Jones vs. Miocić jako pojedynek o status prawdziwego GOAT’a dywizji ciężkiej.

Jones udzielił długiego wywiadu w podcaście OverDogs, a w sieci pojawiła się krótka zapowiedź tego materiału video. W jednym z fragmentów na temat przygotowań Jon opowiada o koncentracji przed tym starciem.

„W tym momencie ja cały czas jestem nerwowy. Miewam koszmary z moimi rywalami. Mogę być głęboko w jakiejś c**ce podczas seksu mmm mmm (śmiech) i nagle pojawia się Stipe!”

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments