Ben Askren ostrzega Edwardsa

Ben Askren ostrzega Leona Edwardsa by nie sprzeciwiał się szefowi UFC: „Dana obróci to przeciwko tobie”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 marca 2023

Ben Askren ostrzegł Leona Edwardsa przed tym by mistrz kategorii półśredniej nie stawiał się Danie White’owi. Według emerytowanego zawodnika szef UFC może wykorzystać takie zachowanie Anglika i wykorzystać to przeciwko niemu.

Ben Askren, doskonały zapaśnik, były zawodnik organizacji UFC wypowiedział się na temat zachowania Leona Edwardsa po gali UFC 286 w Londynie. „Rocky” na konferencji prasowej skrytykował wtedy decyzję Dany White’a o przyznaniu title-shota Colby’emu Covingtonowi. Leon Edwards ostro o pretendencie! „Jaki w tym sens? Siedział na d*pie, a nie miał żadnej kontuzji…”

Leon Edwards pojawił się także jako gość online w programie MMA Hour gdzie z kolei powiedział, że fakt że Colby, który był nieaktywny tak długo nagle pojawia się na ważeniu i po chwili otrzymuje title-shota oznacza, że istnieje „przywilej Dany White’a”.

W rozmowie z Danielem Cormierem w podcaście prezentowanym na łamach platformy youtube Ben Askren powiedział:

„Zawodnicy UFC mogą przeciwstawić się Danie White’owi jednak to się odwróci przeciwko nim i srogo kopnie ich w tyłek, gdy Dana to zapamięta. To może być pyrrusowe zwycięstwo, Leon teraz mówi, że nie będzie walczył z Colbym, że nie ma takiej opcji, żeby dać mu kogoś innego kto był aktywny. Pewnie takimi wypowiedziami może wypracować sobie zmianę rywala, ale w szerszej perspektywie to się odbije na nim. Dana White obróci to przeciwko niemu.”

Zostaw ocenę
0
0