Bellator Logan Storley vs Brennan Ward

Bellator zorganizuje galę w Sioux Falls. W main evencie topowi pretendenci kategorii do 77 kg!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 maja 2023

Organizacja Bellator ogłosiła powrót do Sioux Falls. Wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia w hali Sanford Pentagon, a w main evencie zmierzą się topowi pretendenci kategorii do 77 kilogramów.

Na ten moment nie znamy jeszcze oznaczenia numerycznego tej gali, gdyż nie ogłoszono jeszcze informacji na temat tego czy Bellator zorganizuje także event w lipcu. Pewne jest natomiast, że przed galą w Sioux Falls odbędzie się przynajmniej jedno wielkie wydarzenie, gdyż 16 czerwca w Chicago odbędzie się świetnie obsadzona gala Bellator 297: Nemkov vs. Romero, Pettis vs. Pitbull.

Wracając do wydarzenia w Sioux Falls w Południowej Dakocie. Odbędzie się ono 11 sierpnia w hali Sanford Pentagon, która należy do mniejszych obiektów i może pomieścić 3250 fanów na trybunach. W tej hali na co dzień swoje mecze rozgrywają koszykarze Skyforce występujący w NBA G League, czyli oficjalnym zapleczu wielkiej ligi NBA.

W pięciorundowej walce wieczoru gali Bellatora w Sioux Falls zmierzą się Logan Storley (14-2) oraz Brennan Ward (17-6). Storley w ostatnim występie uległ Yaroslavowi Amosovowi w walce o pas mistrzowski kategorii półśredniej natomiast Ward po prawie pięcioletniej przerwie i znokautował Sabaha Homasi w drugiej rundzie.

Wygrana nad Storleyem może zatem zapewnić Wardowi przepustkę do pojedynku o pas mistrzowski. Co do Logana to wątpliwe by zwycięstwo nad Brennanem pozwoliło mu na kolejną szansę stoczenia boju z Amosovem, raczej należy się spodziewać tego, że będzie musiał wygrać kilka walk z rzędu by zaslużyć na trzeci pojedynek z Ukraińcem.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments