bellator 301 stots wygrał mckee porażka pitbulla

Bellator 301: Stots ponownie lepszy od Sabatello. Wygrana McKee, porażka Patricky Pitbulla! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 listopada 2023

Dziś nad ranem odbyła się gala Bellator 301 w Chicago. Trzy pierwsze starcia głównej karty walk zakończyły się decyzjami sędziowskimi. Raufeon Stots ponownie okazał się lepszy od Danny’ego Sabatello. Zwyciężył AJ McKee natomiast porażkę zanotował Patricky Pitbull Freire.

Wygląda na to, że bieg organizacji Bellator powoli dobiega końca. Podczas gali Bellator 301 w Chicago nie ogłoszono kolejnego wydarzenia, a sam prezes Scott Coker nie skomentował sytuacji w rozmowie z dziennikarzami. Niewykluczone zatem, że gala która odbyła się w Chicago była ostatnim eventem w historii organizacji Bellator, a na 100% była to ostatnia gala z firmą Paramount (Viacom) w roli właściciela spółki.

Wróćmy jednak do samej gali, która obfitowała w interesujące zestawienia. W walce wieczoru Jason Jackson znokautował Yaroslava Amosova i został nowym mistrzem Bellatora w kategorii półśredniej. Jest to niemała sensacja, gdyż Ukrainiec był niepokonany od początku zawodowej kariery. W co-main evencie Patchy Mix udusił Sergio Pettisa w starciu unifikującym pasy mistrzowskie dywizji koguciej.

W rewanżowej walce Raufeon Stots ponownie okazał się lepszy od Danny’ego Sabatello. W początkowej fazie walki lepiej radził sobie „Włoski Gangster”, który wykonywał dobrą pracę zapaśniczą i uzyskiwał obelanie jednak to Stots był bliski skończenia walki przed czasem. Raufeon w trzeciej rundzie trafił kombinacją lewy prawy, po której pod Sabatello ugięły się nogi. Ostatecznie Stots wygrał starcie po jednogłośnej decyzji sędziów.

W pojedynku Sidney Outlaw vs. AJ McKee ten pierwszy uparcie dążył do uzyskiwania sprowadzeń i przenoszenia walki na matę. To jednak się zemściło, gdyż podczas jednej z takich akcji McKee brutalnie rozbił rywala łokciami w parterze. Spowodowało to, że potyczka stała się prawdziwą krwawą łaźnią dla zawodników. Ostatecznie pojedynek po jednogłośnej decyzji wygrał McKee.

Rzadko zdarza się by walka otwierająca główną kartę walk była zakontraktowana na pięć rund. Tak jednak było w tym wypadku. W półfinałowym starciu Grand Prix kategorii lekkiej spotkali się Alexander Shabliy i Patricky Pitbull Freire. Górą był Rosjanin reprezentujący American Top Team, który z każdą kolejną odsłoną zyskiwał coraz większą przewagę. Shabliy wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów jednak w tym starciu nie brakowało efektownych akcji. Alexander często trafiał kombinacjami ciosów bokserskich, a także pozwalał sobie na wysokie kopnięcia i obrotówki. Patricky Pitbull miał swoje momenty w tej walce jednak Shabliy rozmontował rywala dzięki wszechstronności i precyzji.

Materiał video na którym znajdziecie wszystkie skończenia z gali Bellator 301

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments