bellator 301 jason jackson znokautował amosova video

Bellator 301: Jason Jackson znokautował Amosova i wywalczył pas! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 listopada 2023

W walce wieczoru gali Bellator 301 doszło do pojedynku o pas mistrzowski kategorii półśredniej. Mistrz Yaroslav Amosov bronił trofeum w starciu z Jasonem Jacksonem. Wynik walki Amosov vs. Jackson.

Legitymujący się zawodowym rekordem 27-0 Ukrainiec Yaroslav Amosov należy do największych talentów dywizji półśredniej na świecie. „Dynamo” jest niepokonany od jedenastu lat, a osiem ostatnich zwycięstw zanotował w klatce organizacji Bellator.

Pretendent Jason Jackson ma na koncie tyle samo stoczonych walk w klatce amerykańskiej organizacji co mistrz z Ukrainy. Warto jednak nadmienić, że Jamajczyk wystąpił także w 21. edycji programu The Ultimate Fighter, a później próbował również swych sił w Dana White’s Contender Series. Ostatecznie jednak Jackson nigdy do UFC nie trafił tylko zadomowił się w Bellatorze.

Bellator 301: Jason Jackson znokautował Amosova

Sensacyjnie zakończyła się walka wieczoru gali Bellator 301 w Chicago. Jason Jackson najpierw ustrzelił Yaroslava Amosova kombinacją prawy-lewy-długi prawy prosty po której pod Ukraińcem ugięły się nogi. Jamajczyk nie wypuścił tej okazji z rąk, szybko dopadł do mistrza wystrzelił potężnym podbródkowym, a następnie ułożył lewą rękę na karku rywala ustawiając sobie jego głowę tak by atakować kolejnymi uderzeniami. W pewnym momencie Amosov zdołał jeszcze na moment wstać jednak przy próbie zejścia po nogi w rywala zebrał kolejne mocne uderzenie w okolice ucha i nieprzytomny padł twarzą na matę!

Jason Jackson znokautował Yaroslava Amosova w trzeciej rundzie

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments