bellator 301 patchy mix udusił sergio pettisa video

Bellator 301: Patchy Mix udusił Sergio Pettisa i został pełnoprawnym mistrzem! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 listopada 2023

W drugiej walce wieczoru gali Bellator 301 zmierzyli się Sergio Pettis i Patchy Mix. Pojedynek ten zestawiono w celu unifikacji pasów mistrzowskich kategorii koguciej. Wynik walki Pettis vs. Mix.

Sergio Pettis jest niepokonany od czterech lat. Młodszy z braci Pettis po odejściu z UFC szybko wyrobił sobie nazwisko w drugiej z amerykańskich organizacji. Sergio sięgnął po tytuł mistrzowski dwa i pół roku temu wygrywając z Juanem Archuletą. Od czasu tamtego starcia Pettis wygrał także walki z Kyojim Horiguchim i Patricio Pitbullem.

Patchy Mix rozpoczął swój marsz w górę rankingu kategorii koguciej organizacji Bellator w 2021 roku. W ubiegłym roku Brazylijczyk zdecydował się na dołączenie do Grand Prix dywizji do 62 kilogramów i ostatecznie nie tylko wygrał całe Grand Prix ale zdobył także tymczasowy tytuł mistrzowski.

Bellator 301: Patchy Mix udusił Sergio Pettisa

Patchy Mix udusił Sergio Pettisa w walce unifikującej mistrzowskie pasy kategorii koguciej. Brazylijczyk pracował nad uzyskaniem obalenia pod siatką, a kiedy Amerykanin zaczął odwracać się plecami do rywala ten zaczął wpinać prawą nogę, a następnie sprytnie odbił się lewą nogą od siatki sprawiając, że Pettis zaczął upadać do przodu co ułatwiło Patchy’emu zadanie i w konsekwencji doprowadziło do pełnego wpięcia za plecy oponenta. Patchy Mix zapiął ciasne duszenie i Sergio Pettis nie chcąc odpłynąć musiał odklepać. Dzięki temu zwycięstwu Mix podtrzymał doskonałą passę i jako zwycięzca Grand Prix i tymczasowy mistrz stał się także pełnoprawnym championem.

Patchy Mix pokonał Sergio Pettisa przez poddanie (duszenie zza pleców), 2 runda

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments