bellator 301 amosov vs jackson trailer video

Bellator 301: Amosov vs. Jackson – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 października 2023

Organizacja Bellator przygotowała bardzo mocną rozpiskę na galę Bellator 301 w Chicago. W walce wieczoru dojdzie do potyczki Amosov vs. Jackson. Ukrainiec stanie do obrony pasa w boju z Jamajczykiem. W co-main evencie dojdzie do unifikacji pasów mistrzowskich kategorii koguciej.

Gala Bellator 301 odbędzie się 17 listopada w Wintrust Arena w Chicago. Organizacja Bellator przygotowała bardzo mocną rozpiskę na to wydarzenie. W walce wieczoru zmierzą się Yaroslav Amosov i Jason Jackson. Niepokonany „Dynamo” będzie bronił mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej w pojedynku z mocnym Jamajczykiem.

W drugiej z walk wieczoru Sergio Pettis i Patchy Mix zmierzą się w starciu unifikującym pasy mistrzowskie kategorii koguciej. Pettis jest posiadaczem pełnoprawnego tytułu natomiast Mix wygrał Grand Prix, a zarazem pojedynek o pas tymczasowy.

W trzecim z najważniejszym starć wieczoru do klatki wejdą Patricky Pitbull i Alexander Shabliy. Będzie to półfinał Grand Prix w kategorii lekkiej. Wygrany awansuje do finału i zmierzy się z niepokonanym mistrzem Usmanem Nurmagomedovem.

Bellator 301: Amosov vs. Jackson – oficjalny trailer

Organizacja Bellator opublikowała oficjalny trailer gali Bellator 301. W walce wieczoru wydarzenia zmierzą się Yaroslav Amosov i Jason Jackson. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej. Video zapowiedź gali Bellator 301 możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments