Bellator 297: Kamil Oniszczuk zdemolowany! Rywal znokautował go w 46 sekund! [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 17 czerwca 2023

Niestety Kamil Oniszczuk wciąż czeka na zwycięstwo w organizacji Bellator. Minionej nocy zaliczył kolejną porażkę przed czasem.

Były zawodnik poznańskiego Ankosu MMA, który obecnie trenuje w Kill Cliff, u nowego pracodawcy zadebiutował w październiku ubiegłego roku. Oniszczuk zmierzył się wówczas z kilka lat starszym Costello Van Steenisem, który duszeniem brabo poddał Polaka już w 2. rundzie. Wciąż tylko 26-letni Kamil otrzymał kolejną szansę, choć zadanie również nie należało do najłatwiejszych.

Przeciwnikiem Oniszczuka na Bellator 297 był Norbert Novenyi Jr. Młodszy o 3 lata Węgier trenuje w angielskim London Shootfighters, gdzie na macie spotyka Michaela „Venoma” Page’a, czy Karlosa Vemolę. 23-letni „Magic” wychodząc do klatki miał nieskazitelny rekord 6-0, z czego tylko jedna walka zakończyła się decyzją.

Novenyi vs Oniszczuk: Brutalny nokaut na Polaku

Niestety, ale Kamil Oniszczuk nie został pierwszym w kolumnie porażek Węgra. Novenyi znakomicie się poruszał i było widać, że Polak za nim nie nadąża. Były fighter Ankosu MMA Poznań szukał uderzeń, ale był natychmiast karcony przez rywala. Główną bronią „Magica” był prawy cross, który w końcu czyściutko siadł na szczęce Oniszczuka.

Kilka młotków w parterze dokończyło dzieła zniszczenia. Norbert Novenyi Jr. pokonał Kamila Oniszczuka przez KO już w 1. rundzie. Potrzebował na to zaledwie 46 sekund.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments