bartosz leśko vs michał michalski na xtb ksw 94

Bartosz Leśko vs. Michał Michalski na XTB KSW 94!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 marca 2024

Bartosz Leśko i Michał Michalski zmierzą się na gali XTB KSW 94. Starcie dwóch zawodników lubiących bitkę w stójce odbędzie się 11 maja w Ergo Arenie.

Na gali XTB KSW 94 dojdzie do walki zawodników kategorii średniej, którzy lubią wymieniać ciosy w stójce. Choć Bartosz Leśko (13-4-2) uchodzi za specjalistę od grapplingu to jesteśmy przekonani, że w pojedynku z Michałem Michalskim (11-5) nie będzie szedł w parter tylko będzie atakował z doskoku wykorzystując przewagę gabarytów.

Leśko jest zdecydowanie wyższy od rywala jednak prawdziwą różnicę w tej walce może zrobić zasięg zawodnika z Trójmiasta. Leśko będzie miał aż 20 centymetrów przewagi nad Michalskim jak chodzi o zasięg ramion!

Bartosz Leśko ma za sobą cztery walki w organizacji KSW. Zadebiutował w okrągłej klatce podczas łódzkiej gali KSW 70. W starciu w wadze półciężkiej w świetny stylu rozbił niepokonanego wówczas Damiana Piwowarczyka. W kolejnym boju 27-latek zszedł do niższej kategorii, ale uległ Tomowi Breese’owi. Na drogę zwycięstw powrócił w lipcu 2023 roku poddając Nemanję Nikolicia.

W ostatnim pojedynku zawodnik z Trójmiasta starł się z Piotrem Kuberskim i musiał uznać jego wyższość w klatce. Reprezentant klubu Mighty Bulls stoczył do tej pory dziewiętnaście pojedynków, w trzynastu tryumfował, a dwukrotnie remisował. Gdynianin większość swoich wygranych zdobył przed czasem. Siedmiokrotnie poddawał przeciwników, a dwa razy odprawiał ich ciosami.

Michał Michalski ma za sobą osiem starć w okrągłej klatce. Reprezentant Ankos MMA ostatni raz walczył podczas gali KSW 86 i po efektownym, nagrodzonym bonusem pojedynku, pokonał Dominika Humburgera. Wcześniej już w pierwszej rundzie rozprawił się z Erikasem Golubovskisem. Była to czwarta wygrana przez nokaut zdobyta w okrągłej klatce.

Wcześniej Michalski w taki właśnie sposób odprawił ciosami Savo Lazicia, potem w podobnym stylu pokonał Alberta Odzimkowskiego i Aleksandara Rakasa. W całej karierze Michał aż siedem z jedenastu zwycięskich pojedynków zdobywał przed czasem, a sześć razy tryumfował już w pierwszej rundzie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments