Fabiński podpisał kontrakt z ksw zastąpi paczuskiego

Bartosz Fabiński zastąpi kontuzjowanego Radosława Paczuskiego na KSW 90! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 stycznia 2024

Radosław Paczuski potwierdził kontuzję, która uniemożliwi mu występ na KSW 90. Federacja KSW zakontraktowała Bartosza Fabińskiego, który zadebiutuje 20 stycznia na gali w Warszawie.

Bartosz Fabiński, zawodnik który stoczył sześć walk w organizacji UFC zastąpi kontuzjowanego Radosława Paczuskiego w rozpisce gali XTB KSW 90, która odbędzie się 20 stycznia na warszawskim Torwarze.

Federacja KSW poinformowała o zmianie w rozpisce w specjalnym materiale video. Radosław Paczuski potwierdził swa kontuzję natomiast w drugiej części materiału zaprezentowano pierwsze przebitki z „Rzeźnikiem”, dla którego będzie to drugi występ po długiej przerwie.

Fabiński powrócił do startów w październiku na gali Strife 4, na której pokonał na punkty Kacpra Karskiego. Wcześniej Bartosz pauzował przez dwa i pół roku. Podczas przerwy Fabiński nie próżnował i w pewnym momencie objął między innymi stery w Uniq Fight Club, gdzie odpowiada za przygotowania do walk wspomnianego wcześniej Paczuskiego, a także Arkadiusza Wrzoska.

Informację potwierdził także Artur Ostaszewski, manager Bartosza Fabińskiego:

W miejsce kontuzjowanego Radka Paczuskiego, na galę KSW 90, wchodzi Bartosz „The Butcher” Fabiński! Rozpoczynamy marsz po najwyższe trofea w KSW. Cała dywizja średnia, może wywrócić się do góry nogami. Wchodzi bardzo poważny gracz.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments