Bajor odpowiada Kicie! „Żal mi, że w wieku 40 lat musi wyszczekać sobie walkę” [VIDEO]

S
1
Opublikowano: 17 lipca 2023

Szymon Bajor odniósł się do najnowszego wpisu Michała Kity na swój temat.

Fighter z Rzeszowa w ubiegły weekend ponownie pojawił się w klatce KSW, gdzie zmierzył się z Philem De Friesem. Brytyjczyk przystąpił do 9. obrony mistrzowskiego tytułu i ponownie wyszedł z tej walki zwycięsko. Bajor nie zląkł się championa i zdołał zadać mu nawet obrażenia, ale ostatecznie przegrał przez duszenie w 2. rundzie.

Przegraną Szymona skomentował Michał Kita, który już kilka lat temu miał medialny konflikt z ostatnim pretendentem do mistrzostwa wagi ciężkiej. „Masakra” ponownie zaczepił Bajora i wypomniał, że ten dostał pojedynek bez wcześniejszego zestawienia „z kimś z rankingu”.

Szymon odniósł się do tego w odcinku MMA Monday na kanale Fansportu.pl.

„Taki przekaz do Michała: Michał, ja nie mam czasu tego czytać. Ja mam rodzinę, zajmuję się treningiem. Szkoda mi czasu na takie rzeczy. Jest mi go trochę żal, bo jest świetnym zawodnikiem, zawsze to będę mówił, nigdy go nie obrażę. Zawsze to podkreślam.”

„Kilka lat przyjaźniliśmy się, kolegowaliśmy, pomagaliśmy sobie w przygotowaniach. Żal mi go tylko dlatego, że w wieku 40 lat musi po prostu wyszczekać sobie walkę. Musi wyszczekać ją sobie gadaniem, a nie ciężką pracą. Może to nie jego wina, taki rynek jest teraz…”

Całą rozmowę z Szymonem Bajorem obejrzysz w najnowszym odcinku MMA Monday -> TUTAJ.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
10 miesięcy temu

Bajor w strachu, Kita szybkie KO i latwa wygrana