Badr Hari vs James McSweeney GLORY

Badr Hari vs. James McSweeney w eliminatorze do udziału w Grand Prix GLORY!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 września 2023

Już w najbliższą sobotę 9 sierpnia na gali GLORY 88 w Dome de Paris zmierzą się Badr Hari i James McSweeney. Starcie weteranów będzie eliminatorem, który zagwarantuje zwycięzcy udział w Grand Prix kategorii ciężkiej.

Bad Hari, 38-letni kickbokser bez wątpienia najlepsze lata ma już za sobą. Nazywany „Złotym Chłopcem” fighter walczy w GLORY od 2016 roku i nie zanotował na swoim koncie jeszcze ani jednej wygranej. Wszystkie starty Hariego w topowej kickbokserskiej organizacji kończyły się porażkami lub były uznawane za nieodbyte. Hari przegrał z Rico Verhoevenem (dwukrotnie), Benjaminem Adegbuyim i Arkadiuszem Wrzoskiem.

James McSweeney walczy w ostatnich latach ze zmiennym szczęściem jednak w ostatnim występie pokonał po decyzji Turka Erdogana. Weteran UFC, ONE i KSW zapewne zrobi wszystko, żeby pokonać młodszego rywala.

Hari i McSweeney zmierzą się w eliminatorze do Grand Prix GLORY w kategorii ciężkiej. Wygrany starcia zapewni sobie przepustkę do udziału w GP. Na ten moment jedynym fighterem, który zapewnił sobie udział w Grand Prix jest Bahram Rajabzadeh, który na gali GLORY 87 pokonał Uku Jurjendala.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments