Babilon MMA 35 Wawrzyniak znokautował Błeszyńskiego

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak brutalnie znokautował Adriana Błeszyńskiego [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2023

Piotr Wawrzyniak brutalnie znokautował Adriana Błeszyńskiego w walce wieczoru gali Babilon MMA 35. Wawrzyniak obronił tym samym pas mistrzowski kategorii średniej. Jaki przebieg miał main event gali w Jaworznie?

Gala Babilon MMA 35 odbyła się wczoraj wieczorem w Jaworznie. W walce wieczoru doszło do rewanżowego starcia Piotra Wawrzyniaka z Adrianem Błeszyńskim. W pierwszym pojedynku obu zawodników górą był Wawrzyniak, który znokautował „Aresa” w połowie drugiej rundy.

Od początku rewanżowej walki Błeszyński starał się trafiać rywala i w pewnym momencie wydawało się, że może zacząć budować swoją przewagę. Tak się jednak nie stało, gdyż Wawrzyniak zaczął korzystać ze swoich umiejętności judo dokładając do tego pracę zapaśniczą.

Piotr Wawrzyniak podmęczył Adriana Błeszyńskiego, zaczął narzucać wyższe tempo i starał się zaganiać rywala pod siatkę. W pewnym momencie Wawrzyniak spróbował ataku latającym kolanem jednak nie wyrządził rywalowi większych szkód.

Później Piotrek trafił udanie kolanem, a „Ares” padł na matę, gdzie Wawrzyniak pracował ciosami ground and pound. W dalszej fazie pojedynku wydawało się, że Wawrzyniak wepnie duszenie zza pleców pod siatką jednak tego nie zrobił, najpierw atakował ground and pound, a gdy zawodnicy wrócili do stójki i Błeszyński zaczął uciekać do boku Piotr kontynuował akcję.

Adrian Błeszyński rozpaczliwie starał się chwytać siatki, na co zwrócił mu uwagę sędzia. Następnie Błeszyński położył lewą dłoń wysoko na obramowaniu klatki starając się w ten sposób powstrzymać mocne ataki Wawrzyniaka i utrzymać się w stójce. Sędzia ponownie zwrócił uwagę Błeszyńskiemu, a gdy tylko walka została wznowiona Wawrzyniak czujnie wykorzystał moment nieuwagi rywala i trafił mocarną kombinacją prawy, lewy po której Adrian dosłownie zwalił się z nóg.

Babilon MMA 35: Wawrzyniak brutalnie znokautował Błeszyńskiego

Oficjalne skróty walk oraz relację z gali znajdziecie na stronie Polsat Sport.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments