aubin mercier sparował z gsp pfl finał play off

Aubin-Mercier sparuje z GSP przed walką o milion dolarów i pas mistrzowski [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 listopada 2023

Przygotowujący się do obrony mistrzowskiego tytułu i podtrzymania świetnej passy Olivier Aubin-Mercier sparował z Georgesem St. Pierrem. Legendarny GSP pojawił się w H2O MMA, aby dociążyć rodaka przed walką o milion dolarów.

W nocy z piątku 24, na sobotę 25 listopada odbędzie się finałowa gala play-offów PFL w 2023 roku. Na gali odbędzie się, aż sześć walk o pasy mistrzowskie PFL. Zwycięzcy zdobędą nie tylko tytuły, lecz także otrzymają czeki wysokości miliona dolarów.

Z tej okazji w teamie H2O MMA w Montrealu zameldował się legendarny GSP. Były mistrz organizacji UFC postanowił wspomóc w przygotowaniach rodaka Oliviera Aubina-Merciera. Nie jest to pierwszy raz kiedy St. Pierre dociąża „Kanadyjskiego Gangstera” na sparingach i podpowiada młodszemu koledze. Aubin-Mercier reprezentuje nie tylko H2O MMA, a także Tristar Gym, czyli klub z którego wywodzi się Georges St. Pierre.

Olivier Aubin-Mercier to aktualny mistrz organizacji PFL w kategorii lekkiej. Zawodnik ma na koncie serię dziewięciu zwycięstw z rzędu i w Waszyngtonie może jeszcze wyśrubować ten rekord jeśli zwycięży w boju z Clayem Collardem.

GSP w następujących słowach skomplementował Aubina-Merciera:

„Kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy zobaczyłem olbrzymią pasję w jego oczach. On bardzo wiele poświęca dla tego sportu. Jest niesamowicie utalentowany, a to wszystko jest poparte bardzo ciężką pracą. Jedną z jego największych zalet jest zdolność do adaptacji w trakcie walki. Wywodzi się z judo jednak ostatnio widzieliśmy jak nokautował rywali. Przeszedł prawdziwą przemianę i stał się świetnym strikerem. Bardzo ciężko jest zostać mistrzem, a jeszcze trudniej jest utrzymać się na mistrzowskim poziomie. On teraz jest mistrzem i każdy chce znaleźć luki w jego obronie. Dlatego musi skupić się na celu i przygotować się najlepiej jak to możliwe.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments