artur szpilka chciał walczyć na ksw epic darko stosić

Artur Szpilka zdradził nazwisko twardego rywala z którym chciał walczyć na KSW EPIC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 stycznia 2024

Artur Szpilka był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce. Były pięściarz, który rozpoczął przygodę z zawodowym MMA ujawnił nazwisko rywala, z którym mógł się bić na KSW EPIC.

Gala XTB KSW EPIC zbliża się wielkimi krokami. Oczywiście przed 24 lutym czeka nas jeszcze jedno wydarzenie organizowane przez KSW. 17 lutego federacja zawita ponownie do Czech z galą KSW 91.

Nie ma jednak co ukrywać, że kibiców interesuje głównie to drugie wydarzenie, na którym odbędą się walki w różnych formułach. Main eventem tej gali będzie pojedynek Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek na zasadach bokserskich.

Artur Szpilka był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce, gdzie został zapytany o formuły walki i o to czy nie kusiło go, aby wrócić wcześniej do startów i wystąpić na gali w Gliwicach.

– Ja ci powiem szczerze na tym EPIC, dużo takich szczerze dużo jest takich fajnych… Mógłbym walczyć w boksie, w kickboxingu, oczywiście nie z Arkiem Wrzoskiem na takich zasadach.

Artur Szpilka zaskoczył i zdradził nazwisko zawodnika, którego sam zaproponował jako rywala na KSW EPIC. Popularny „Szpila” chciał stoczyć bokserski pojedynek z kowadłorękim Darko Stosiciem. Były pięściarz liczył na walkę z twardym Serbem.

Mogę wam to powiedzieć bo Martin Lewandowski chyba nie będzie miał do mnie o to żalu. Ja pierwsze co zrobiłem jak się dowiedziałem o KSW EPIC to powiedziałem: 'Dawać mi tego Stosicia, co tak nokautuje’. Zaproponowałem walkę z nim w boksie. To by była fajna walka, mówiłem to z pokorą bo to jest zawodnik, który potrafi uderzyć. Ma prawą bombę, ma lewy sierp. Mówię w boksie fajnie byłoby się sprawdzić, a później… kiedyś, nie od razu, ale kiedyś rewanż w MMA.

Kto wygrałby bokserski pojedynek Szpilka vs. Stosić?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments