Artur Szpilka wytypował main event Clout MMA 2! Pewny typ byłego pięściarza [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 27 października 2023

Gala Clout MMA 2 już jutro, a dziś pojawiło się oficjalne typowanie Artura Szpilki. Zawodnik KSW wziął pod lupę najważniejsze pojedynki karty walk.

Main eventem sobotniego wydarzenia pod sztandarem Clout MMA będzie starcie Daniel Omielańczuk vs Denis Załęcki. Panowie wyjaśnią w końcu swój długi konflikt, który swój początek miał miejsce jeszcze w ubiegłym roku. Wszystko zaczęło się od kontuzji, która wykluczyła „Bad Boya” z wyrównanej walki z Arturem Szpilką.

To starcie, jak i inne z karty walk Clout MMA 2, obstawicie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Zakładając nowe konto możecie liczyć na darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt. Co najważniejsze aż trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! To znaczy, że w przypadku przegranej stawka wróci na konto!

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się tutaj – otwarcie konta zajmuje 30 sekund.
  2. Za otwarcie konta zgarniasz 20 zł.
  3. Wpłać 100 zł i postaw dowolny kupon.
  4. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje.
  5. przypadku przegranej otrzymujesz zwrot do 100 zł, który możesz z powrotem wypłacić!

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 2!

TYPYKURSYBUKMACHER
Daniel Omielańczuk1.25Fortuna
Denis Załęcki3.21Fortuna

Szpilka wytypował walkę Omielańczuk – Załęcki

W mediach społecznościowych Artura Szpilki pojawiło się typowanie main eventu Clout MMA 2 w wykonaniu byłego pięściarza. „Szpila” doskonale zna się z Omielańczukiem z mat WCA, gdzie przygotowywał się między innymi do starcia z Denisem.

Nikogo raczej nie zdziwi fakt, iż Artur jako wygranego wskazał właśnie Daniela. Zdaniem Szpilki jego kolega zapewni tego wieczoru wolne sędziom:

„W sobotę Clout MMA i walka Omielańczuka z Denisem „Rozrabiaką”. Chyba nikt łącznie ze mną nie spodziewa się innego rozwiązania jak wygrana przed czasem Daniela Omielańczuka. Życzę wam wysokich wygranych. „Danio”, jesteśmy z tobą!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments