Szczepaniak Roberto soldić trening

Artur Szczepaniak i Roberto Soldić wspólnie przygotowują się do wielkich walk!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 marca 2023

Artur Szczepaniak i Roberto Soldić wspólnie przygotowują się do nadchodzących wielkich pojedynków. Szczepaniak zawalczy o pas KSW na gali KSW 81, gdzie jego rywalem będzie Adrian Bartosiński. Roberto Soldić natomiast zadebiutuje w USA na gali ONE w Broomfield w Colorado.

Jak się rozwijać to trenując z najlepszymi. Nie może zatem dziwić fakt, że Artur Szczepaniak pojawił się w UFD Gym by sparować z byłym podwójnym mistrzem KSW Roberto Soldiciem. Warto przypomnieć, że Szczepaniak i Adrian Bartosiński na gali KSW 81 zmierzą się w pojedynku o zwakowany przez „Robocopa” pas kategorii półśredniej (-77 kg). Więcej informacji na temat gali w Tomaszowie Mazowieckim znajdziecie tutaj. KSW 81 – aktualna karta walk.

Roberto Soldić natomiast powróci do klatki 5 maja na gali ONE w Broomfield w Colorado. Urodzony w Bośni zawodnik zmierzy się z byłym mistrzem organizacji, mocnym strikerem Zebaztianem Kadestamem. Po fiasku w starciu z Muradem Ramazanovem Roberto musi ten pojedynek wygrać, gdyż ewentualna porażka może sprawić, że prezes Chatri Sityodtong niechętnie będzie mu oferował kolejnych mocnych rywali i zamiast podboju USA przyszłość Soldicia może się skończyć na występach na gali w Singapurze czy Filipinach. Więcej na temat powrotu Roberto tutaj. Roberto Soldić wraca! Robocop zmierzy się z byłym mistrzem ONE na gali w Colorado!

Artur Szczepaniak i Roberto Soldić trenują wspólnie!

Zostaw ocenę
0
0