Bartosiński Szczepaniak KSW 81

KSW 81 – aktualna karta walk

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 marca 2023

Aktualna karta walk gali KSW 81. Znamy nazwiska uczestników sześciu walk gali w Tomaszowie Mazowieckim. W main evencie Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak stoczą bój o wakujący pas kategorii półśredniej. Jacy zawodnicy zameldują się 22 kwietnia w okrągłej klatce?

Tomaszów Mazowiecki ugości fanów federacji KSW – 22 kwietnia 2023 roku. To właśnie wtedy na gali KSW 81 o pas kategorii do 77 kilogramów zawalczą Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak. Dwaj utalentowani Polacy zmierzą się w boju o wakujący pas, który pozostawał bez właściciela od momentu odejścia Roberto Soldicia.

Faworytem pojedynku będzie niepokonany Adrian Bartosiński (12-0), jednak nie można absolutnie odbierać szans trenującemu w Belgii Arturowi Szczepaniakowi (9-1). Obaj fighterzy legitymują się dobrymi seriami wygranych, z których oczywiście okazalej wygląda ta „Bartosa”, który ma dwanaście kolejnych zwycięstw.

W co-main evencie dojdzie do starcia dwóch doskonałych kickbokserów. Tomasz Sarara podejmie Errola Zimmermana w pojedynku zakontraktowanym w limicie kategorii ciężkiej.

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 81 – aktualna karta walk

W ostatnich dniach ogłoszono także kilka innych zestawień. Jak zatem prezentuje się aktualna karta walk gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim? Aktualną rozpiskę wydarzenia możecie przejrzeć poniżej.

  • Adrian Bartosiński (12-0, 10 KO, 1 Sub) vs Artur Szczepaniak (9-1, 5 KO, 2 Sub) – main event – o pas 77 kg
  • Tomasz Sarara (1-1, 1 KO) vs Errol Zimmerman (0-1) – co-main event
  • Igor Michaliszyn (9-2, 3 KO, 3 Sub) vs Krystian Bielski (9-4, 4 KO, 1 Sub)
  • Filip Stawowy (9-3, 8 KO) vs Marek Samociuk (4-3, 2 KO)
  • Karolina Owczarz (5-2, 2 Sub) vs Adrianna Kreft (4-0, 1 KO, 1 Sub)
  • Marcin Krakowiak (11-4, 5 KO, 6 Sub) vs Henry Fadipe (13-9-1, 9 KO, 3 Sub)

Na gali awizowany jest także udział Andreasa Gustafssona. Walkę Szweda na KSW 81 zapowiedział jego trener. KSW 81: Mocny Szwed stoczy kolejną walkę w KSW! Trener zdradza udział „Bane’a” w wydarzeniu!

Zostaw ocenę
0
0