Andreas Gustafsson KSW 81

KSW 81: Mocny Szwed stoczy kolejną walkę w KSW! Trener zdradza udział „Bane’a” w wydarzeniu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 marca 2023

Trener Jörgen Hamberg na łamach szwedzkiego portalu MMANytt ujawnił informację na temat kolejnych walk kilku swoich podopiecznych. Kalendarz trenera jest bogaty i wypełniony po brzegi podróżowaniem po Szwecji i Europie. Dzięki wypowiedzi Hamberga dowiedzieliśmy się także odrobinę na temat występu jednego z jego podopiecznych na gali KSW 81!

Jörgen Hamberg to trener małego szwedkiego teamu Västerås Fight Club jak się jednak okazuje mimo, że sam team nie jest liczny to plany startowe podopiecznych Hamberga są niezwykle ambitne. Dochodzi nawet do takich sytuacji, w których trener nie może być obecny na galach z udziałem wszystkich swoich zawodników ponieważ odbywają się one w tym samym czasie.

Tak będzie także i w tym wypadku, gdyż terminy występów zawodników Västerås Fight Club wielokrotnie się pokrywają w kwietniu. Trener Hamberg zdradził w rozmowie z MMANytt.se datę powrotu Andreasa Gustafssona do klatki federacji KSW. Mowa tutaj o gali KSW 81, która odbędzie się 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim.

„Nie mamy jeszcze zatwierdzonego nazwiska przeciwnika natomiast pracujemy nad kilkoma opcjami i przyjmiemy tego kogo ostatecznie wybierze KSW.” – powiedział trener Hamberg zapytany o to z kim zmierzy się „Bane”.

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0