Soldić Kadestam ONE

Roberto Soldić wraca! Robocop zmierzy się z byłym mistrzem ONE na gali w Colorado!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 lutego 2023

Roberto Soldić wraca do gry! Utalentowany Chorwat zmierzy się z byłym mistrzem organizacji ONE Championship. Robocop stoczy swoją pierwszą walkę w USA, 5 maja na gali w Colorado! O debiucie Chorwata na amerykańskiej ziemi jako pierwszy poinformował Marc Raimondi dziennikarz stacji ESPN.

Roberto Soldić nie miał udanego debiutu w ONE. Były podwójny mistrz KSW został brutalnie sfaulowany przez rywala i nie był w stanie kontynuować walki po uderzeniu w krocze. Pojedynek z Muradem Ramzanovem zakończył się przed wcześnie i został uznany za nieodbyty. Brutalny faul kończy debiut Soldica w ONE [VIDEO].

Dwa tygodnie temu Chorwat informował o tym, że zna już datę swojego powrotu do klatki ONE jednak na oficjalne ogłoszenie trzeba jeszcze było poczekać.

Wszystko zmieniło się dziś kiedy dziennikarz Marc Raimondi pracujący dla stacji ESPN ujawnił, że „Robocop” zadebiutuje w USA na gali ONE w Broomfield w Colorado. Co więcej Soldić nie stanie do rewanżu z Ramazanovem, a zmierzy się z Zebaztianem Kadestamem, byłym mistrzem organizacji ONE. Reprezentujący Szwecję „Bandit” brutalnie nokautował dwóch ostatnich rywali.

Pojedynek Soldić vs. Kadestam zakontraktowano w limicie kategorii średniej (-84 kilogramy). Organizacja ONE potwierdziła oficjalnie walkę na swoim profilu na twitterze.

Zostaw ocenę
0
0