Arkadiusz Wrzosek Tomas Mozny KSW 79

Arkadiusz Wrzosek i Tomas Mozny na wspólnym zdjęciu po walce – piękno tego sportu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 lutego 2023

Na instagramowym profilu teamu Uniq Fight Club, którego reprezentantem jest Arkadiusz Wrzosek pojawiło się wspólne zdjęcie Tomasa Moznego i Arkadiusza Wrzoska. Zawodnicy stoczyli niebywałą batalię na gali KSW 79 w Libercu, w której górą był Polak.

Arkadiusz Wrzosek przeważał przez dwie rundy walki na gali KSW 79 w Libercu. W trzeciej odsłonie Polak popełnił jednak błąd, a Słowak ruszył do przodu i mocno naruszył zawodnika Uniq Fight Club. Ostatecznie jednak na kartach sędziowskich lepszy był Wrzosek. Więcej o tej walce poczytacie tutaj, w środku także video z potężnym ciosem Moznego, który dosłownie zwalił Wrzoska z nóg. KSW 79: Arkadiusz Wrzosek pokonał Tomasza Moznego po niesamowitej walce!

Zawodnicy na co dzień są kolegami jednak od samego początku promując pojedynek mówili, że jak drzwi klatki się zamkną to przyjaźń zostanie za nimi i pojdą na wojnę. Tak też się stało, a najlepiej dokumentuje to wspólne zdjęcie po walce, które w social mediach Uniq Fight Club opisano tak:

„Wojownicy, Walka, Szacunek. Piękno tego sportu.”

Liczymy na to, że Arkadiusz Wrzosek zdoła szybko wykurować się, tak byśmy mogli go zobaczyć ponownie w akcji w klatce KSW jak najszybciej, kto wie może nawet uda się w pełni zaleczyć urazy do gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Zostaw ocenę
0
0