arek wrzosek o potencjalnych rywalach radka paczuskiego na ksw 90

Arek Wrzosek o potencjalnych rywalach Radka Paczuskiego na XTB KSW 90 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 listopada 2023

Jaru Świątek wybrał się do Uniq Fight Club by przeprowadzić rozmowę z Arkadiuszem Wrzoskiem. W trakcie dyskusji nie mogło zabraknąć pytania o Radosława Paczuskiego. Arek Wrzosek wypowiedział się na temat potencjalnych rywali klubowego kolegi.

Arkadiusz Wrzosek i Radosław Paczuski wystąpią w najważniejszych pojedynkach gali KSW w Warszawie. Wydarzenie XTB KSW 90 odbędzie się 20 stycznia na Torwarze. Arek Wrzosek zmierzy się w main evencie z Ivanem Vitasoviciem.

Nasz reporter Jaru Świątek wybrał się do Uniq Fight Club, aby porozmawiać z Arkadiuszem Wrzoskiem. W trakcie rozmowy Jaru wspomniał, że Paczuski chciał się bić z Dominikiem Humburgerem i zapytał Arka o potencjalnych rywali Radka Paczuskiego na XTB KSW 90. Oto co na ten temat powiedział zawodnik:

„Nie będę kręcił, naprawdę nie wiem. Tam jest kilka propozycji. Naprawdę padło kilka pomysłów 3-4, może pięć nazwisk. Nikt jeszcze nie wie z kim Radek będzie się bił, tam jakieś nowe nazwiska padały, zagraniczne i polskie. Wbrew pozorom jest duży wybór tych przeciwników dla Radka bo on musi się odbudować po dwóch porażkach. Brzmi to słabo, ale wiadomo jakie te porażki były. Z pretendentami do pasa. Ta druga porażka taka smutna, nie chcę nikomu nic ujmować, ale Radek w tej walce pokazał, że nie jest słabszy. Także brzmi to poważnie, że musi się odbudować po dwóch porażkach, ale też nie może dostać słabego przeciwnika bo jest mocnym zawodnikiem. Jest szeroka lista, są brani pod uwagę zawodnicy, którzy wygrywają ostatnio, którzy przegrywają. Nie chcę się wygadać, ale to musi być mocny przeciwnik bo Radek jest wysoko na karcie.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments