Arbi Shamaev o polskim rynku MMA Pudzianowski Khalidov

Arbi Shamaev zapowiada krach na polskim rynku MMA: „Jak Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov odejdą to…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 lipca 2023

Arbi Shamaev jest głównym trenerem Mariusza Pudzianowskiego. Shamaev w rozmowie z Arturem Mazurem w magazynie „Klatka po Klatce” powiedział, że wiele osób krytykujących Mariusza, także osoby ze środowiska odczują na własnej skórze brak Pudzianowskiego i Khalidova. Shamaev zwiastuje krach na polskim rynku MMA!

Arbi Shamaev od lat odpowiada za przygotowania Mariusza Pudzianowskiego do walk w federacji KSW. Panowie przeżywali razem lepsze i gorsze okresy jednak Shamaev wielokrotnie udowadniał, że potrafi rozpracować rywali „Pudziana”.

Było to zresztą dobrze widać w walce z Arturem Szpilką, gdzie Mariusz szybko wykonał plan na walkę, jakim było uzyskanie obalenia i kontrolowanie pozycji z góry. Fakt walki nie udało się skończyć przed czasem, a Pudzian popełnił błąd w drugiej rundzie jednak te „nieudane” elementy nie były częścią gameplanu.

Wróćmy jednak do głównego tematu tego artykułu. Arbi zapowiada bowiem krach na polskim rynku MMA. Trener Pudzianowskiego w rozmowie z dziennikarzem Arturem Mazurem, prowadzącym magazyn „Klatka po Klatce” powiedział:

Ludzie, którzy go krytykują, odczują to, kiedy Mariusz odejdzie. Jak on odejdzie, jak Mamed Khalidov odejdzie, to inni zobaczą, że wypłaty nie będą takie same. Sponsorom nie będzie zależało tak mocno, jak na wielkich gwiazdach. Sponsorzy nie będą wydawali tyle pieniędzy. Zawodnicy będą na tym dużo tracili. Dopóki walczą, są w stanie promować innych zawodników, zyskać sponsorów, mówię ogólnie o galach. Jak nie będzie Mariusza i Mameda, to będziemy mówić: A jednak nie docenialiśmy’. Jak to się mówi, dopóki nie stracisz, nie docenisz.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments