Anzor Azhiev typuje main event KSW na Narodowym: „To będzie dla Mameda ciężka walka. Im dalej, tym będzie trudniej”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 27 kwietnia 2023

Główny trener WCA Anzor Azhiev zabrał głos w sprawie main eventu gali Colosseum 2, w którym Mamed Khalidov po raz trzeci zmierzy się ze Scottem Askhamem.

Na ten moment wynik tej rywalizacji to 1-1. Najpierw na KSW 52 starcie po decyzji sędziów zwyciężył Brytyjczyk. Następnie trzy gale później doszło do rewanżu i tym razem Khalidov efektownie znokautował rywala w zaledwie 36 sekund.

Anzor Azhiev typuje main event gali na Narodowym

Duża część kibiców uważa, że jest to łatwe starcie dla legendy KSW. Anzor Azhiev, który rozmawiał z Arturem Przybyszem, przypomina jednak, że Askham już raz pokonał Mameda. Jego zdaniem będzie to bardzo trudny pojedynek i Khalidov powinien spróbować skończyć to przed czasem:

– Nie wydaje mi się, że ta walka dla Mameda będzie prosta. Jeżeli się nie skończy przed czasem, to może być trudno. Nie ukrywajmy, że Mamed ma swój wiek. I tak super się rusza, ale Askham to bardzo dobry zawodnik, ma wszystko. Bardzo dużo zdrowia ma, im dalej, tym trudniej będzie Mamedowie. Znokautował Askhama, ale to będzie ciężka walka, nie wiem, czemu ludzie mówią… Dobra, nie walczył, ale Mamed też dużo nie walczył. Po Soldiciu tylko z Mariuszem walczył. Nie chciałbym tej walki, ja myślałem, że on dostanie Hectora Lombarda. (…) Wolałbym tę walkę.

– Pierwsza walka pokazała, że Askham umie wywracać, kontrolować, ciężko go poddać, tlenowo też bardzo dobrze się czuje. Ja słyszałem, że ci zawodnicy z American Top Team, to Askham jest jeden z topowym, jeśli chodzi o zdrowie. Mówili, że ma dużo zdrowia, trzeba szukać nokaut.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments