andrzej kostyra ujawnia ksw epic bije rekord sprzedaży ppv ksw

Andrzej Kostyra ujawnia – gala KSW EPIC wielokrotnie bije dotychczasowy rekord sprzedaży PPV!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 lutego 2024

Andrzej Kostyra w swoim programie ujawnił, że gala KSW EPIC wielokrotnie pobiła dotychczasowy rekord KSW jak chodzi o ilość sprzedanych PPV.

Andrzej Kostyra dziennikarz i komentator gal bokserskich w najnowszym materiale video zdradził, że gala KSW EPIC: Khalidov vs. Adamek znacznie pobiła dotychczasowy rekord sprzedanych PPV. Mowa oczywiście o wydarzeniach organizowanych przez federację KSW.

Kostyra skontaktował się z Martinem Lewandowskim i to właśnie współwłaściciel federacji przekazał doświadczonemu redaktorowi te wieści:

– Echo było bardzo duże. Proszę Państwa, mogę Państwu zdradzić – rozmawiałem z Martinem Lewandowskim – że padł rekord sprzedaży PPV w KSW! To co było dotychczas rekordem pomnożyć trzeba przez trzy!

Wedle słów Kostyry Lewandowski przekazał także, że o ile sprzedaż PPV była rekordowa, równie rekordowa była gala jak chodzi o budżet wydarzenia i pensje zawodników. Koszty mogą się zatem zrównoważyć.

Ale Martin zaznaczył też, że koszty były duże i że to była najdroższa gala i najdroższa walka wieczoru. Też rekordowa. Ale zainteresowanie było ogromne. No i Martin mówi, że jeśli by się panowie dogadali to czy pod koniec tego roku czy na początku przyszłego można by było zorganizować rewanż Adamek kontra Mamed Khalidov.

Po takich informacjach wydaje się być pewne, że w najbliższym czasie w biurze federacji KSW będzie dyskutowany termin gali KSW EPIC 2.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments